Intymnie
Lepsza potencja i większa przyjemność, szybka erekcja i super sex z Eroxel

Życie seksualne Polaków

Życie seksualne Polaków Image

Życie seksualne Polaków

Czy wiesz, że tylko 42% Polaków jest zadowolona ze swojego życia erotycznego? Okazuje się, że seks uprawiamy coraz rzadziej, a każde miłosne uniesienie trwa coraz krócej. W aktywności seksualnej przeszkadza nam przede wszystkim stres i przewlekłe przemęczenie, ale również kompleksy. Dowiedz się więcej.

 

Seks jest o wiele ważniejszy dla mężczyzn aniżeli dla kobiet. Potwierdzają to statystyki, zgodnie z którymi aż 40% panów nie wyobraża sobie życia bez aktów seksualnych. W przypadku kobiet takie zdanie wyraziło jedynie 32% z nich. Seks odgrywa ważną rolę przede wszystkim dla młodych Polaków, w przedziale wiekowym 18-29 lat. Biorąc pod uwagę tych, którzy skończyli już 50 lat, tylko 36% z nich przyznaje się do regularnych stosunków płciowych.

 

Co ciekawe, aż 21% z nas nie potrafi określić zadowolenia z życia intymnego. Większość przyznaje, że seks rzeczywiście sprawia im radość i daje poczucie spełnienia, natomiast ogromna grupa ludzi potwierdza, że ma wymagania, których ich łóżkowy partner nie do końca może spełnić.

 

Dla kobiet znaczenie nie ma rozmiar męskiego przyrodzenia, dla nich bardziej liczy się technika oraz sama gra wstępna. Zupełnie odmienne zdanie na ten temat mają jednak panowie. Dla nich kompleks małego członka stanowi poważną przeszkodę do prowadzenia aktywności w życiu seksualnym. Ci, których natura nie obdarzyła hojnie dużym penisem, bardzo często wycofują się ze sfery erotycznej, zapadają nawet w przewlekłą depresję.

 

Coraz więcej osób decyduje się na urozmaicenie życia w domowej sypialni. Jesteśmy coraz bardziej odważni i eksperymentujemy. Coraz większym powodzeniem cieszą się na przykład zabawki erotyczne. Dbamy o nowości w łóżku i pełna gotowość do odbywania aktów seksualnych. Mężczyźni suplementują preparaty, które skutecznie zwalczają problemy z potencją, kobiety zaś dbają o swój wygląd zewnętrzny i zachęcają partnerów do miłosnych igraszek. Doskonale wiemy, że dobry związek partnerski wymaga zaangażowania, a najgorszą rzeczą, jaka może się przytrafić w sypialni, jest rutyna i nuda.

Więcej przeczytasz tutaj:

eroxel I powercum apteka I penirium opinia I erogen x allegro

Author | sexmaster Comments | 0 Date | 10 grudnia 2018

categories & tags

leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *