Intymnie
Lepsza potencja i większa przyjemność, szybka erekcja i super sex z Eroxel

Zaburzenia erekcji – najczęściej występujące przyczyny

    Home  /  Erekcja  /  Zaburzenia erekcji – najczęściej występujące przyczyny

Zaburzenia erekcji – najczęściej występujące przyczyny Image

Zaburzenia erekcji – najczęściej występujące przyczyny

Problemy z osiągnięciem czy też utrzymaniem wzwodu ma coraz więcej mężczyzn. Okazuje się, że dzisiaj borykają się z tym kłopotem nie tylko seniorzy, ale również osoby młode. Brak możliwości uprawiania aktywności seksualnej jest bardzo często nie tylko powodem do wstydu, ale również sporej frustracji. Przez problemy z potencją rozpadł się już niejeden związek, a niejeden pan leczył się z depresji. Warto niwelować tego rodzaju dysfunkcję, bo bagatelizowana może doprowadzić do niekorzystnych następstw. Szkoda zresztą rezygnować z życia erotycznego.

 

W pierwszej kolejności należy rozpoznać przyczynę problemów z potencją. Najczęściej jest to kłopot krótkotrwały, łatwy do zniwelowania. Niemożność osiągnięcia wzwodu, a więc i pełnej satysfakcji z chwil spędzonych w sypialni, to przeważnie skutek niewyspania się, przewlekłego zmęczenia, stresu albo nieodpowiedniej diety. Wtedy zaleca się odpoczynek, zmianę trybu życia, suplementację preparatów, które korzystnie wpływają na męskość. Warto wybierać te, które w swoim składzie zawierają sporą dawkę cynku oraz wyciągu z korzenia żeń-szenia.

Problem może tkwić również w psychice mężczyzny. Problemy z potencją bardzo często pojawiają się w wyniku tzw. kompleksu małego członka. Okazuje się, że nawet co piąty pan nie jest zadowolony z rozmiarów swojego przyrodzenia, chociaż w rzeczywistości nie wyróżnia się ono od większości. Kompleks ten należy zwalczać poprzez terapię z seksuologiem, poważną rozmowę z partnerką albo stosowanie preparatów, które pomagają powiększyć penisa. Okazuje się, że na rynku dostępne są żele i maści, które pozwalają osiągać większe rozmiary członka, ale ich efekt jest krótkotrwały. Dobrze jest więc zażywać suplementy diety, dzięki którym penis może powiększyć się o minimum kilka centymetrów już w ciągu miesiąca.

Warto zaznaczyć, że przyczyny problemów z potencją mogą wynikać również z innych problemów zdrowotnych i wtedy konieczna jest już ingerencja medyka. Takie przypadki zdarzają się o wiele rzadziej, natomiast często nie dochodzi do wzwodu przez stosowanie różnego rodzaju farmaceutyków. Na szczęście po ich odstawieniu, wszystko wraca do normy.

Polecane:

eroxel dawkowanie I powercum tabletki I tabletki penirium opinie I żel erogen x opinie

Author | sexmaster Comments | 0 Date | 19 grudnia 2018

categories & tags

In Erekcja

leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *