Intymnie
Lepsza potencja i większa przyjemność, szybka erekcja i super sex z Eroxel

Wstydliwe męskie dolegliwości intymne

    Home  /  Choroby  /  Wstydliwe męskie dolegliwości intymne

Wstydliwe męskie dolegliwości intymne Image

Wstydliwe męskie dolegliwości intymne

Mężczyźni, równie często jak kobiety, zapadają na choroby typowe dla ich płci.

Do najczęstszych męskich dolegliwości należą m.in.: przerost prostaty, ból w klatce piersiowej, zapalenie cewki moczowej, a także zapalenie jądra.

Zapalenie jądra

Zapaleniu jądra towarzyszy zwykle ostry ból, gorączka, zaczerwienie i obrzęk. Choroba wywołana jest przez nieleczone zapalenie cewki moczowej. W skrajnych przypadkach zapalenie jądra może prowadzić do bezpłodności.

Zapalenie cewki moczowej

Zapalenie cewki moczowej ujawnia się poprzez ból i pieczenie podczas oddawania moczu, dodatkowo cewka moczowa jest zaczerwieniona i może wydzielać się z niej ropa. Co wywołuje ten stan zapalny? Przede wszystkim przyczyną zapalenia cewki moczowej są bakterie, wirusy, uszkodzenia mechaniczne lub zakażenia przenoszone drogą płciową. Podczas choroby i trwania kuracji nie wolno utrzymywać stosunków płciowych.

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej to częsta dolegliwość występująca u mężczyzn. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ może prowadzić nawet do zawału serca. Taki ból wywołany jest dużym wysiłkiem fizycznym lub stresem, ale także kolką, zapaleniem mięśni międzyżebrowych, zatorem płucnym, zapaleniem płuc, itp. Ból w klatce piersiowej najbardziej niebezpieczny jest za mostkiem, bowiem może promieniować nawet do żuchwy, czy pleców.

Przerost prostaty

Prostata to najczęstsza dolegliwość wśród mężczyzn po 40 roku życia. Przerost prostaty ujawnia się poprzez problemy z oddawaniem moczu, częste oddawanie moczu, niemożliwość zatrzymania moczu i bóle brzucha związane problemami układu moczowego.

Polecane:

eroxel żel I powercum opinia I penirium ulotka I erogen x komentarze

Author | sexmaster Comments | 0 Date | 28 września 2018

leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *