Intymnie
Lepsza potencja i większa przyjemność, szybka erekcja i super sex z Eroxel

Symptomy PMS

Symptomy PMS Image

Symptomy PMS

Z symptomami PMS radzą sobie także preparaty witaminowo-mineralne, w składzie których znajdują się wapń, magnez i potas, które działają kompleksowo: łagodzą skurcze macicy, likwidują ból brzucha, usuwają zalegającą w organizmie wodę, obrzęki (rola wapnia), zwalczają napięcie mięśni i łagodzą skutki stresu (zadanie magnezu).
Chcąc ułatwić przyswajanie magnezu warto zadbać również o dostarczanie organizmowi witaminy B6, która dodatkowo wspomaga produkcję serotoniny.
Polecane preparaty witaminowo-mineralne na PMS

Objawy Zespołu Napięcia Przedmiesiączkowego łagodzą także leki zawierające olej z wiesiołka, zawierający w sobie cenny kwas omega-6 (Longvit), które dodatkowo regulują zaburzenia hormonalne a także preparaty roślinne na bazie wyciągu z owoców niepokalanka mnisiego (Castagnus). Po leki te warto sięgać nie tylko w celu likwidowania Zespołu Napięcia Miesiączkowego, ale także w sytuacji zaburzenia w miesiączkowaniu, przy silnych bólach menstruacyjnych. Preparaty te łagodzą dolegliwości fizyczne i psychiczne, jakie często pojawiają się u kobiet przed miesiączką.

Polecane dla Ciebie:

eroxel dawkowanie I powercum tabletki I tabletki penirium opinie I żel erogen x opinie

Author | sexmaster Comments | 0 Date | 8 listopada 2018

categories & tags

leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *