Intymnie
Lepsza potencja i większa przyjemność, szybka erekcja i super sex z Eroxel

Strona główna

    Home  /  Strona główna

Eroxel jest w 100% produktem ziołowym. Stanowi połączenie 10 różnych wyciągów roślinnych, będących naturalnym źródłem alkaloidów pobudzające receptory odpowiedzialne za stymulację seksualną i otrzymanych w specjalnym procesie „Nano – technologii”.

Eroxel zawiera tylko w 100% naturalne aktywne substancje, które pobudzają i wywierają pozytywny wpływ na seksualność człowieka. Są one zupełnie wolne od substancji chemicznych i steroidów.

Eroxel spełnia międzynarodowe standardy zdrowia i bezpieczeństwa.

Eroxel produkowany jest w formie kapsułki i przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn. Po doustnym zastosowaniu aktywuje seksualne pobudzenie.

Eroxel jest suplementem diety dostępnym bez recepty i konsultacji z lekarzem, co pozwala nam uniknąć kłopotliwych sytuacji przy jego zakupie.

Eroxel działa szybko i stymuluje kardiochirurgicznie pobudzenie poprzez układ krwionośny, uruchamia optymalny przepływ krwi do wszystkich narządów. Jego skutek w postaci erekcji widoczny jest po upływie około 30 minut.

Działanie preparatu Eroxel można odczuć stosunkowo szybko (po około 30 minutach od chwili połknięcia kapsułki). Czas jego działania jest uzależniony od kondycji fizycznej i psychicznej osoby stosującej ten preparat i wynosi od 4 do 48 godzin.

Eroxel jest produktem w 100% pochodzenia naturalnego. Ma na celu ogólne podniesienie sprawności fizycznej i psychicznej kobiet oraz pobudzenie ich mechanizmów związanych ze zdrowym i zadawalającym życiem intymnym. Większość kobiet na Świecie, żyjących w krajach uprzemysłowionych, stwierdza permanentne obniżenie się poziomu naturalnych reakcji i oddziaływania bodźców zewnętrznych prowadzących do zobojętnienia seksualnego, niemożliwości osiągnięcia orgazmu podczas stosunku, obaw przed nieudanym intymnym zbliżeniem, ewentualnych boli podczas stosunku lub w ogóle niezadowoleniu z przebytego intymnego zbliżenia.

Produkt Eroxel pomaga kobietom przekroczyć bariery ewentualnych zaburzeń i zahamowań oraz pomóc w osiągnięciu spontanicznego, zadawalającego, wielokrotnego i intensywniejszego przeżycia orgazmu podczas zbliżeń intymnych. Pomaga również w odzyskaniu sił witalnych oraz pobudza receptory odpowiedzialne za wzmożone działanie hormonów peptydowych zwanych endorfinami, które kształtują odczucie zakochania, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie (tzw. hormon szczęścia) oraz generalnie wywołują wszelkie inne wzmożone, ale również kontrolowane stany euforyczne przede wszystkim podczas intymnych zbliżeń.

Intensywność działania Eroxel jest spotęgowana (stymulowana) przez fizyczny kontakt z partnerką (pocałunki, dotyk, itd.)

Eroxel powinien być przyjmowany na pusty żołądek lub dwie godziny po spożyciu ostatniego posiłku i co najmniej jedna godzinę przed intymnym zbliżeniem.

Eroxel nie należy stosować równocześnie z alkoholem lub substancjami odurzającymi i niektórymi lekami. W przypadku przyjmowania innych środków, zarówno pochodzenia naturalnego jak i leków, zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Osoby z poważnymi schorzeniami serca, nadciśnieniowcy i cierpiący na cukrzycę (diabetyzm) powinny również zasięgnąć porady lekarza domowego.

Preparat Eroxel należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!

Przykładowy skład:
Cornus officinalis, Cornaceae (owoc) – działanie przeciwzapalne,
przeciwbakteryjne, obniżające ciśnienie krwi, moczopędne, antyoksydacyjne. Irydoidy obecne w owocach wykazują dobroczynne działanie w terapii nefropatii cukrzycowej Morroniside – aktywny składnik owoców derenia wykazuje ochronne działanie na komórki śródbłonka naczyń przed mikrouszkodzeniami wywołanymi przez wysokie stężenie glukozy.
Wodny ekstrakt z owoców zwiększa ruchliwość plemników ludzkich o 68%.

Lycium barbarum, Solanaceae (owoc) – stosowany wspomagająco w leczeniu mającym na celu remisję nowotworów. Polisacharydy obecne w surowcu zapobiegają wzrostowi ciśnienia krwi przy nadciśnieniu, flawonoidy natomiast wykazują działanie antyoksydacyjne.

Atractylodis macrocephalae, Asteraceae (kłącze) – działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne (hamująco na cyklooksygenazę). Polisacharydy obecne w surowcu redukują poziom glukozy we krwi, seskwiterpeny wykazują działanie ochronne na wątrobę. Laktony seskwiterpenowe hamują skurcze macicy.

Rehmanniae glutinosa, Gesneriaceae (korzeń) – stosowany w leczeniu demencji, poprawia zapamiętywani i uczenie się. W połączeniu z chemioterapią w chorobach nowotworowych obniża jej efekty uboczne. Przywraca prawidłowe parametry układu moczowego. Oligosacharydy obecne w surowcu obniżają poziom cukru we krwi.

Epimedium grandiflorum, Berberidaceae (łodyga) – działanie przeciwastmatyczne, przeciwbakteryjne, przeciwreumatyczne. Stosowany w leczeniu impotencji, zaburzeniach w produkcji nasienia u mężczyzn i niepłodności u kobiet, nadciśnieniu, cukrzycy.
Flawonoidy zawarte w surowcu mają anaboliczny wpływ na kości – zwiększają ich masę poprzez stymulację ich tworzenia. Epimedium obniża poziom lipidów we krwi, ma działanie przeciwrodnikowe.

Cinnamomum cassia, Lauraceae (kora) – substancja roślinna zawiera olejek eteryczny (aldehyd cynamonowy, eugenol) oraz związki fenolowe. Wykazuje działanie przeciwgrzybicze, bakteriobójcze. Stosowany w stanach spastycznych przewodu pokarmowego, a także przy braku łaknienia.

Ginseng panax, Araliaceae (korzeń) – obecne w substancji leczniczej ginsenozydy (kompleks saponin), polysacharydy, olejek eteryczny oraz związki poliinowe. Wykazuje działanie adaptogenne, znacznie zwiększa wydolność fizyczną organizmu oraz poprawia ogólne samopoczucie. Stosowany również w zaburzeniach erekcji.

Amomi angustifolium, Zingiberaceae (owoc) – zawiera olejki eteryczne. Stosowany w braku łaknienia, biegunkach oraz zaburzeniach funkcji śledziony.

Schisandra chinensis , Schisandraceae (owoc) – zawiera lignany (schizandrynę) oraz olejek etryczny. Substancja roślinna wykazuje działanie ochronne na wątrobę, antyoksydacyhne, adaptogenne oraz uspokajające. Ze względu na aktywne składniki stosowany w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby, bezsenności i palpitacjach serca.

Polygonum multiflorum, Polygonaceae (korzeń) – w substancji roślinnej obecne są antrazwiązki (emodyna, chryzofanol, reina),związki fenolowe i ich glukozydy, stylbeny.
Cechuje się działaniem przeciwzapalnym, estrogennym, antyoksydacyjnym. Stosowany tradycyjnie jako środek tonizujący.

1. Co to jest Eroxel?
Eroxel jest produktem naturalnym: mieszanką ekstraktów roślinnych otrzymanych na bazie starych orientalnych recept i najnowszych Europejskich technik wytwarzania w procesie nanotechnologii. Eroxel pomaga osobom mającym seksualne problemy w ich przezwyciężeniu.

2. Komu jest polecany Eroxel?
Eroxel jest polecany osobom od 18 do 88 roku życia:
– mężczyznom, którzy mają problemy seksualne (słaba erekcja, oziębłość płciowa, itd.)
– dla młodych mężczyzn, którzy chcą przeżyć intensywniej chwilę intymnych zbliżeń.

3. Jak długo należy czekać na reakcję po połknięciu Eroxel?
Eroxel około 1 godz. od momentu połknięcia kapsułki. Należy połknąć 1 kapsułkę około 1 godz. przed intymnym zbliżeniem.

4. Jak stosuje się Eroxel?
Należy połknąć 1 kapsułkę Eroxel na około 1 godziny przed intymnym zbliżeniem na pusty żołądek lub, co najmniej 2 -3 godzin po ostatnim posiłku.

5. Dlaczego należy połykać Eroxel na pusty żoł±dek?
Eroxel jest preparatem – mieszanką naturalnych wyciągów roślinnych (suchych ekstraktów) otrzymanych w procesie nanotechnologii i w przeciwieństwie do chemicznych produktów na potencję w ogóle nie agresywny. Soki żołądkowe pustego żołądka mają zdolność efektywniejszego działania, przez co składniki aktywne mieszaniny ekstraktów są łatwiej wchłaniane do organizmu. Połykanie Eroxel na pełny żołądek spowoduje znaczne opóźnienie jego działania albo znaczne osłabienie jego efektywnego działania.

6. Jak długo działa Eroxel?
W zależności od wieku, kondycji psychicznej i fizycznej osoby, która połknie Eroxel preparat ten powinien działać, co najmniej przez następne 4 godziny (podnosi sprawność fizyczna i wzbudza receptory odpowiedzialne za wzmożony przepływ krwi w okolice podbrzusza).

7. Jakie jest prawdopodobieństwo, że Eroxel również będzie działać prawidłowo na mnie?
Produkt został przetestowany na ponad 400 mężczyznach w różnym wieku (od 18 do 88 roku życia) i w różnych krajach. Wyniki badań klinicznych pokazały, że, u co najmniej 93% mężczyzn stosujących Eroxel osiągnięte zostały spodziewane, zadawalające wyniki.
8. Jaka reakcja jest po połknięciu Eroxel?
Każdy mężczyzna z zasady osiąga długotrwały i bezbolesny zwód członka. Zbliżenia intymne stają się intensywniejsze i dłuższe. Po pierwszej erekcji każdy mężczyzna po połknięciu Eroxel będzie w stanie osiągnąć kilka następnych, co pozwala na zadawalające obydwie strony zbliżenia intymne.

9. Jak będzie reagowała moja partnerka w przypadku, gdy ja połknę Eroxel?
Eroxel jest preparatem – mieszanina naturalnych ekstraktów roślinnych przeznaczony dla mężczyzn i jego pozytywne działanie odzwierciedla się w osiągnięciu lepszej sprawności fizycznej podczas intymnych zbliżeń, co daje również lepsze samopoczucie partnerki i zarazem przeżycie takiego zbliżenie w sposób intensywniejszy i dłuższy.

10. Może Eroxel pomóc młodym mężczyznom w przypadku za szybkiej ejakulacji?
Oczywiście! Problem z a wczesnej ejakulacji u młodych mężczyzn jest problemem nagminnym. Eroxel opóĽnia ejakulację w ogóle u mężczyzn i pozwala na spotęgowanie potencji i psychiczny komfort.

11. Co stało się w przypadku, gdy preparat Eroxel na mnie nie zadziałał?
Rozliczne testy pokazały, że u ponad 93% mężczyzn pomiędzy 18 a 88 rokiem życia preparat Eroxel działa efektywnie. Powody niewystarczającego efektywnego lub niepożądanego działania preparatu mogą wystąpić w przypadku jego nieprawidłowego stosowania, np.: w przypadku połknięcia kapsułki na pełny żołądek, po spożyciu nadmiernej ilości alkoholu lub z powodu złej kondycji psychicznej (stres, problemy psychiczne, itd.) powiązane z brakiem stymulujących działań poprzedzające intymne zbliżenia (pocałunki, dotknięcia intymnych części ciała, itd.)

12. Ile mężczyzn jest przekonana o potrzebie poprawienia swojej seksualności i stosowania środków poprawiających ich zdolność do spełniających ich oczekiwania zbliżeń intymnych?
Na całym świecie jest ponad 152 miliony mężczyzn, którzy potrzebują preparaty
wspomagające ich seksualność:
25% -30% wszystkich mężczyzn pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
30% -50% wszystkich mężczyzn pomiędzy 40 a 50 rokiem życia
60% -70% wszystkich mężczyzn pomiędzy 50 a 70 rokiem życia.

13. Czy po spożyciu Eroxel występują niepożądane efekty uboczne?
Nie, w przeciwieństwie do niektórych chemicznych preparatów na potencję suplement diety Eroxel nie powoduje wzmożonego bicia serca, nadciśnienia tętniczego lub problemów żołądkowych (zgaga, bóle brzucha, itd.)

14. Czy Eroxel może stosować każdy mężczyzna?
Tak, każdy mężczyzna w wieku od 18 lat może ten preparat stosować.
Mężczyźni jednak z nadmiernie wysokim ciśnieniem tętniczym lub innymi problemami mięśnia sercowego i niektóre osoby cierpiące na cukrzycę (diabetycy) powinni przed stosowaniem preparatu Eroxel skonsultować swojego lekarza.
Z powodów daleko idącej ostrożności, osoby z wymienionymi uprzednio schorzeniami nie powinny stosować preparatu Eroxel.

15. Czy po spożyciu Eroxel podniesie się ciśnienie krwi?
W zasadzie nie. Eroxel nie podnosi u osób zdrowych ciśnienia tętniczego, chociaż w niektórych przypadkach odnosi się wrażenie „napływu ciepła” w okolicach podbrzusza oraz lekkie zaczerwienienie twarzy.

16. Mogę w tym samym czasie, gdy połknę, Eroxel spożywać alkohol lub leki?
Nadmierna ilość spożytego alkoholu w tym samym czasie, gdy zażyło się Eroxel nie jest wskazana. Również spożycie w tym samym czasie ITIM-X i leków pochodzenia chemicznego lub naturalnego nie jest wskazana ze względów nieprzewidzianych działań synergetycznych substancji aktywnych.

17. Czy tylko mężczyźni z problemami erekcji powinni używać Eroxel?
Nie, właśnie to jest bardzo ważna informacja dla zdrowych i przekonanych o swoich „męskich zaletach” mężczyznach. Większo¶ć naszych klientów są młodzi ludzie, którzy chcą przeżyć w sposób intensywniejszy, do dzisiaj dla nich nieznany, długotrwałe i fantastyczne intymne noce lub wieczory.
18. Czy Suplement diety Eroxel jest osiągalny w aptekach bez recepty?
Tak, Eroxel jest suplementem diety produkowany na bazie surowców 100% pochodzenie naturalnego i jest zaliczony do grupy suplementów diety.
Eroxel nie jest lekiem a jego działanie jest podobne do działania znanych na rynkach leków na potencję. Zażywanie Eroxel nie ma celu wyleczenie osób cierpi±cych na daleko posuniętą impotencję, ale o dziwo jego stosowanie pomogło wielu mężczyznom, którzy omylnie byli przekonani o takiej właśnie daleko posuniętej impotencji.

19. Może Eroxel mnie pomóc w przypadku, gdy już dawno nie miałem intymnych zbliżeń?
Oczywiście! Nie jest powiedziane, że od razu Eroxel będzie dla każdego mężczyzny jedynym Panaceum na jego seksualne problemy, ale powtórna próba połknięcia na drugi dzień jednej kapsułki powinno sprowokować żądany efekt. Jeżeli jednak po powtórnym zażyciu jednej kapsułki nie osiągnie się żądanego efektu, należy skonsultować lekarza
specjalistę (Seksuologa).

20. Jak właściwie funkcjonuje Eroxel?
Suplement diety Eroxel pomaga, poprzez dosyć skomplikowany mechanizm zachodzący w naszym organizmie, spowodować wzmożony napływ krwi w okolice podbrzusza a w szczególności w ciała jamiste penisa, powodując jego wzwód.

Oryginalny Eroxel jest produktem w 100% pochodzenia naturalnego, bez domieszek substancji chemicznych i działa już po około 1 godziny po jego zażyciu.

21. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to Eroxel jest jedną z alternatyw mogących zastąpić chemiczne preparaty na potencję?
Pomiędzy chemicznymi i naturalnymi preparatami na potencję są w niewielkiej mierze podobieństwa, bo w sumie również w naturze występują podobne substancje chemiczne aktywne, tylko z tą różnica, że w produktach pochodzenia naturalnego nie są one otrzymane na drodze syntez chemicznych. Produkty pochodzenia naturalnego s± lepiej bio-przyswajalne bo sama ich natura jest przyjazna organizmowi ludzkiemu.
Preparat Eroxel jest produktem pochodzenia naturalnego, jest osiągalny bez recepty i działa w niektórych przypadkach, w zależności od kondycji fizycznej i psychicznej ponad 48 godzin od czasu jego zastosowania.

22. Czy zapłata zamawianego przez Internet Eroxel jest naprawdę bezpieczna?
Oczywiście!

Gwarantujemy profesjonalny i uczciwy serwis oraz optymalne produkty, których niezawodne działanie zostało potwierdzone w ponad 25 krajach na całym świecie.