Intymnie
Lepsza potencja i większa przyjemność, szybka erekcja i super sex z Eroxel

Rozmiary penisów mężczyzn o różnej narodowości

    Home  /  Działanie  /  Rozmiary penisów mężczyzn o różnej narodowości

Rozmiary penisów mężczyzn o różnej narodowości Image

Rozmiary penisów mężczyzn o różnej narodowości

Chociaż kobiety uznają, że rozmiar męskiego członka nie ma znaczenia, to panowie uważają, że jest to kluczowy czynnik, który wpływa na udane życie seksualne. Przedstawiamy więc mapę świata, która wskazuje rozmiary przyrodzenia, biorąc pod uwagę mężczyzn mieszkających w różnych krajach. Okazuje się, że Polacy naprawdę nie mają się czego wstydzić, a tzw. kompleks małego członka w ogóle nie powinien ich dotyczyć.

 

Chociaż najdłuższymi penisami mogą pochwalić się Afrykanie, to rekordowo długiego członka posiada pewien Amerykanin. Jego przyrodzenie we wzwodzie wynosi aż 34 centymetry. Warto przy tym zaznaczyć, że średnia długość penisa Polaków to niecałe 14 centymetrów.

 

Europejczycy mogą pochwalić się przeciętnym przyrodzeniem o długości 13-15 centymetrów. Wyjątkiem są Węgrzy – średnia długość penisów Węgrów to 16-17 centymetrów. Nieco mniej mają się z czego cieszyć Irlandczycy. Ci z kolei nieco zaniżają średnią długość europejskich członków, bo w Irlandii przeciętny penis ma jedynie 11-13 centymetrów.

 

A kto ma najmniejsze penisy na świecie? Zgodnie ze statystykami powody do niezadowolenia mają przede wszystkim Chińczycy oraz Japończycy. Ich penisy osiągają średnią długość 10-11 centymetrów.

 

Jak widać, Polacy nie mają się czego wstydzić i kompleks małego członka nie powinien ich dotyczyć. Ci, którzy chcą dorównać mieszkańcom Kongo, których natura obdarzyła największym przyrodzenia, mogą w naturalny sposób swoje penisy powiększać. Skuteczne okazują się suplementy diety z cynkiem i wyciągiem z korzenia żeń-szenia. Z takich środków z całą pewnością powinni korzystać Azjaci, bo to oni mają najmniejsze członki. Okazuje się, że już miesięczna kuracja pozwala wydłużyć członka o co najmniej kilka centymetrów, zwiększa się również objętość penisa.

 

Pamiętajmy jednak, że to nie rozmiar ma znaczenie, ale technika aktywności seksualnej i samo podejście do spraw łóżkowych. Kobiety stawiają raczej na bujną grę wstępną i romantyczne uniesienia aniżeli intensywność doznań poprzez seks z partnerem o dużym penisie.

Przeczytaj więcej:

eroxel test I powercum skład I penirium prawdziwe opinie I erogen x opinia

Author | sexmaster Comments | 0 Date | 18 grudnia 2018

categories & tags

leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *