Intymnie
Lepsza potencja i większa przyjemność, szybka erekcja i super sex z Eroxel

Eroxel – by pozbyć się kompleksu małego członka

  Home  /  Apteka  /  Eroxel – by pozbyć się kompleksu małego członka

Eroxel – by pozbyć się kompleksu małego członka Image

Eroxel – by pozbyć się kompleksu małego członka

suplement diety na powiększenie penisa EroxelRozmiar męskiego członka nadal jest tematem tabu. Nie wiemy, jaki jest ten idealny, kiedy jest on zbyt mały albo za gruby. Okazuje się, że proporcje ludzkiego ciała i jego różnych elementów mogą się znacznie różnić. Skąd więc u ogromnej liczby mężczyzn pojawia się tzw. kompleks małego członka? Wiadomo na pewno, że liczy się dopasowanie, ale nie mamy przecież pewności co do preferencji partnerki, bo to kwestie indywidualne.

Co ciekawe, z tzw. kompleksem małego członka psycholodzy spotykają się nader często. Wszystko dlatego, że określone zostały standardy dotyczące wielkości penisa. Za przyrodzenie „normalnych” rozmiarów uznaje się te, które we wzwodzie osiągają wymiary od 11 do 17 centymetrów. Rozbieżność jest jednak w tym przypadku tak duża, że trudno tu mówić o idealne.

Kompleks małego członka jest jednak obecny i okazuje się ogromnym problemem dla płci męskiej. Niewielki penis jest przyczyną nieudanego życia seksualnego. U mężczyzn spada wtedy pewność siebie, do minimum obniża się libido. Ci, którzy uznają, że ich penis jest niewystarczających rozmiarów, przeważnie rezygnują całkowicie ze związków partnerskich, wolą żyć w samotności.

Jeśli pod uwagę weźmiemy opinię kobiet, problem z wielkością członka nie jest tak duży, ale nie można też powiedzieć, że nie ma go w ogóle. Nawet 30% pań potwierdza, że wielkość penisa ma znaczenie w aspekcie atrakcyjności życia seksualnego. 6% przyznaje, że nigdy nie związałaby się z mężczyzną o małym przyrodzeniu.

To między innymi dlatego mały penis jest powodem do wstydu. Sfera intymna to drażliwy temat, który nigdy nie powinien być przyczyną drwin. Na szczęście jest sposób na to, by taki problem móc zniwelować i nie chodzi nam o pompki, które znaleźć można w sklepach z wyposażeniem erotycznym, a które dawały efekt krótkotrwały. Mowa o suplemencie diety kapsułki Eroxel opinie, który pomaga powiększyć penisa o co najmniej kilka centymetrów.

Działanie Eroxel w męskiej strefie

Eroxel to kapsułki, w których składzie znajdziemy cały kompleks korzystnie działających ekstraktów roślinnych. Ich skoncentrowana dawka wpływa aż na trzy płaszczyzny seksualnej strefy. Po pierwsze pozwala powiększyć penisa i nie chodzi tu jedynie o jego długość, ale też objętość. Po drugie wpływa na silniejsze erekcje i pozwala wydłużać stosunek seksualny. Po trzecie działa ochronnie, ponieważ zapobiega potencji i zmniejsza ryzyko występowania prostaty.

Dobroczynny skład Eroxel

suplement diety Eroxel, który pomaga powiększyć penisa, zawiera:

 • Ekstrakt z żeń-szenia: To on wspiera działanie układu krwionośnego. Sprawia, że krew dociera do penisa szybciej i w większej ilości. Dzięki temu członek staje się nie tylko większy, ale można również liczyć na silniejszą i dłuższą erekcję.
 • Ekstrakt z lukrecji gładkiej: Ta roślina wykazuje właściwości przeciwutleniające, ale także przeciwzapalne. Do tego wspiera układ moczowy, hamując powstawanie i gromadzenie się wirusów, bakterii czy grzybów.
 • Ekstrakt z pestek dyni: Są siłą ochronną przed pojawieniem się potencji i prostaty.
 • Ekstrakt z żurawiny: Wspomaga przepływ krwi w żyłach. Ma też dobroczynny wpływ na cały układ moczowy.
 • Cynk: Uznawany jest za najbardziej męski pierwiastek. To on odpowiada za wydzielanie testosteronu. Zwiększa też libido i działa korzystnie na wydłużenie erekcji.
 • L-arginina HCL: Poprawia ukrwienie penisa, dzięki czemu ten staje się większy. Wpływa też pozytywnie na produkcję ruchliwych plemników.

Miesięczna kuracja Eroxel może skutkować:

 • powiększeniem członka (nie tylko patrząc na jego długość, ale też grubość),
 • zwiększeniem libido,
 • osiąganiem dłuższych i silniejszych erekcji,

Jedno opakowanie suplementu diety Eroxel zawiera 30 tabletek, czyli wystarcza dokładnie na miesięczną kurację. Ponieważ jednak preparat ten jest mieszanką ekstraktów roślinnych, czyli w pełni bezpiecznych składników, mężczyźni mogą przyjmować Eroxel o wiele dłużej. Nie należy jednak przekraczać dziennej dawki preparatu. W jednej kapsułce zawarta jest idealna ilość dobroczynnych substancji. Pierwsze efekty zauważyć można już po kilku dniach suplementacji. Wyraźne powiększenie członka następuje po około 30 dniach.

Eroxel Opinie

Z efektów stosowania Eroxel zadowoleni są nie tylko panowie, ale również ich partnerki. Poznajcie opinię tych, którzy zażywali Eroxel oraz zdanie na temat korzystnego działania tego suplementu diety, jakie wyrażają panie.

„Odkąd mąż zaczął przyjmować Eroxel, nie wychodzimy z łóżka. Nasz stosunek może być teraz o wiele dłuższy i bardziej intensywny. Zauważyłam też zwiększenie intensywności doznań erotycznych. Pewność siebie mojego męża znacznie wzrosła i korzystamy na tym oboje” – mówi Patrycja.

„Nigdy nie miałem kompleksów związanych z wielkością mojego członka, ale nowa partnerka wyraźnie dała mi odczuć, że moje przyrodzenie nie do końca ją satysfakcjonuje. Zacząłem przyjmować Eroxel i w ciągu miesiąca mój członek powiększył się o 2 centymetry. Partnerka zauważyła również, że mam więcej energii w łóżku, a nasze stosunki trwają dłużej” – przyznaje Marek.

Źródło: https://pl.wikipedia.org
Dowiedz się więcej

Author | sexmaster Comments | 0 Date | 18 września 2018

categories & tags

leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *