Intymnie
Lepsza potencja i większa przyjemność, szybka erekcja i super sex z Eroxel

Choroby kobiece

Choroby kobiece Image

Choroby kobiece

Kobiecy organizm narażony jest na wiele dolegliwości, które radykalnie różnią się od męskich chorób.

Do najczęstszych chorób kobiecych należą m.in.: cysty, polipy macicy, rak szyjki macicy, drożdżyce, nadżerki szyjki macicy, czy nietrzymanie moczu.

Cysta

Cysta to rodzaj łagodnego nowotworu, który najczęściej pojawia się na kobiecych narządach rodnych (głównie jajnikach). Nie zawsze jednak cysta to nowotwór. Najczęściej jest to łagodna zmiana, która wymaga głównie obserwacji, czasem też leczenia (ale nie natychmiastowej interwencji lekarskiej).

Drożdżyca

U kobiet drożdżyca dotyczy zwykle pochwy lub sromu. Istnieje wiele czynników, które mogą przyczynić się do powstania tej choroby, zaliczyć do nich należy m.in.: brak odpowiedniej higieny intymnej, noszenie bielizny syntetycznej, stosowanie antybiotyków, które mają szerokie zastosowanie, stosunki płciowe, a nawet miesiączka.

Polip macicy

Polip macicy to niewielka narośl na macicy, której przyczyn nie da się dokładnie określić. Polipy nie powinny wywoływać żadnych dolegliwości, jednak w niektórych przypadkach może dojść do międzymiesiączkowego krwawienia, bólu lub występowania upławów.

Rak szyjki macicy

Rak szyjki macicy to niebezpieczna choroba zagrażająca życiu i występująca u kobiet w różnym wieku. Jakie są przyczyny jego występowania? Do najczęstszych zalicza się wczesne rozpoczęcie życia seksualnego, duża liczba partnerów, współżycie z osobą, która miała wielu partnerów seksualnych oraz słaba higiena osobista. Dolegliwości: podczas stosunku seksualnego lub po jego zakończeniu może występować krwawienie.

Przeczytaj więcej:

eroxel kaufen I powercum jak stosować I penirium czy mozna kupic w aptece I erogen x dawkowanie

Author | sexmaster Comments | 0 Date | 25 września 2018

leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *