co to jest INTIM-Y ?
 
 
   

skład
sposób użycia

 
         
 


INTIM - Y jest w 100% produktem ziołowym. Stanowi połączenie 18 różnych wyciągów roślinnych, będących naturalnym źródłem alkaloidów pobudzających receptory odpowiedzialne za stymulację seksualną i otrzymanych w specjalnym procesie „Nano – technologii”.

INTIM - Y zawiera także inne naturalne aktywne substancje, które pobudzają i wywierają pozytywny wpływ na seksualność kobiety. Są one zupełnie wolne od substancji chemicznych i steroidów.

INTIM - Y spełnia międzynarodowe standardy zdrowia i bezpieczeństwa.

INTIM - Y produkowany jest w formie kapsułki i przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Po doustnym zastosowaniu aktywuje seksualne pobudzenie.

INTIM - Y jest suplementem diety dostępnym bez recepty i konsultacji z lekarzem, co pozwala nam uniknąć kłopotliwych sytuacji przy jego zakupie.

INTIM - Y działa szybko i stymuluje kardiochirurgicznie pobudzenie poprzez układ krwionośny, uruchamia optymalny przepływ krwi do wszystkich narządów kobiecych odpowiedzialnych za stymulację seksualną.

INTIM-Y jest produktem w 100% pochodzenia naturalnego. Ma na celu ogólne podniesienie sprawności fizycznej i psychicznej kobiet oraz pobudzenie ich mechanizmów związanych ze zdrowym i zadawalającym życiem intymnym. Większość kobiet na Świecie, żyjących w krajach uprzemysłowionych, stwierdza permanentne obniżenie się poziomu naturalnych reakcji i oddziaływania bodźców zewnętrznych prowadzących do zobojętnienia seksualnego, niemożliwości osiągnięcia orgazmu podczas stosunku, obaw przed nieudanym intymnym zbliżeniem, ewentualnych boli podczas stosunku lub w ogóle niezadowoleniu z przebytego intymnego zbliżenia.

Produkt INTIM-Y pomaga kobietom przekroczyć bariery ewentualnych zaburzeń i zahamowań oraz pomóc w osiągnięciu spontanicznego, zadawalającego, wielokrotnego i intensywniejszego przeżycia orgazmu podczas zbliżeń intymnych. Pomaga również w odzyskaniu sił witalnych oraz pobudza receptory odpowiedzialne za wzmożone działanie hormonów peptydowych zwanych endorfinami, które kształtują odczucie zakochania, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie (tzw. hormon szczęścia) oraz generalnie wywołują wszelkie inne wzmożone, ale również kontrolowane stany euforyczne przede wszystkim podczas intymnych zbliżeń.

 
 
   

 

adaptacja: bit-plus.pl